Akkreditáció

Today we have received a delegation of the prestigious King Mongkut’s University of Technology Thonburi (KMUTT) from Bangkok, Thailand. Besides introducing our universities and faculties, we have discussed the areas of future co-operation including staff and student exchange and joint research. It was already the second delegation from Thailand visiting us this year.
Networking in the morning session of the '1st Central Europe and South Caucasus Educational Forum on the occasion of Central Europe’s 15th anniversary of EU membership'
We discussed various topics of cooperation, development, and exchange in Higher Education and demonstrated academic practices and achievements from Emerging Europe.
Az idei MAGScholar (Marketing in Asia Group) Konferencia (Európa) 2019. június 27. és 29. között került megrendezésre a Miskolci Egyetemen a Gazdaságtudományi Kar Marketing és Turizmus Intézete társszervezésében. A konferencia témája, „Ázsia összekapcsolása Kelet-Európával” három kontinens (Ausztrália, Ázsia és Európa) tudósait vonzotta egyetemünkre.
DUÁLIS alap és mesterképzések

Megkezdődött a vállalati felvételi eljárás szakasza.
A Gazdaságtudományi Kar Tájékoztató és Információs NYÍLT NAPOT tart
2019. április 30
Helyszín: Miskolci Egyetem "Fintelligence" Pénzügyi Kultúra Központ (A/4 épület III. emelet).
KÖZGÁZ MISKOLC
Csatlakozz hírlevelünkhöz az alábbi linken hogy megtudhass mindent, mielőtt döntesz!!!
2018. szeptember 15-én, szombaton kerül megrendezésre az 5, 10, 15, 20 és 25 éve végzett miskolci közgazdász hallgatók jubileumi találkozója.

Minden ünneplő érdeklődőt sok szeretettel hívunk és várunk!
2018. június 12-én „Tényleg érdekel a tanári pálya?” Közös felkészülés a motivációs beszélgetésre címmel pályaorientációs workshopot tartottunk a ME Gazdaságtudományi Karán.
A pénzügyi, közgazdasági képzést segítő együttműködési megállapodást kötött az Országos Betétbiztosítási Alap (OBA), valamint a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara. A megállapodás alapján az OBA szakértői bekapcsolódnak a Gazdaságtudományi Kar alap és mester szintű pénzügyi, közgazdasági, valamint nemzetközi gazdálkodási képzésébe, az egyetem szakkollégiumi tehetséggondozásába, valamint a PhD hallgatókkal kapcsolatos konzultációkba.
A KSH Lakossági Szolgáltatások Adatgyűjtési Főosztálya teljes munkaidős állást hirdet statisztikusi munkakörben Miskolcon
A Gazdaságtudományi Kar április 20-án várja a DUÁLIS KÉPZÉS iránt érdeklődő leendő hallgatóit, az immár negyedik alkalommal megrendezésre kerülő Duális Képzési Információs Nyílt Napon.
A Magyar Nemzeti Bank és a Miskolci Egyetem idén is meghirdeti közös ötletpályázatát a pénzügyi kultúra és a pénzügyi tudatosság fejlesztés érdekében.
Pályaorientációs workshopot tartottunk a ME Gazdaságtudományi Karán
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karán 2017. november 28.-án a FINTELLIGENCE Pénzügyi Kultúra Központ és a Magyar Könyvvizsgálói Kamara Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szervezete közreműködésével komoly érdeklődés mellett került megrendezésre „Az adórendszer és a könyvvizsgálat aktuális kérdései” címmel Pénzügyi és Számviteli Intézet jubileumi, X. Szakmai Napja.
2017-ben is sikeresen zárult a Karunk által immár több éve megrendezett SAP nyári egyetem.
Záróeseményéhez közeledik a Gazdaságtudományi Kar és a Bölcsésztudományi Kar szakmai projektje, a T-Modell Junior projekt. A közös szakmai tevékenység az egyéni társadalmi felelősségvállalást támogató kompetenciák és hálózati kapcsolatok erősítése révén hívja fel a figyelmet a társadalmi innováció fontosságára.
Karunk három oktatója Horváth Dóra, Kuttor Dániel és Péter Zsolt május utolsó hetében az ERASMUS+ program keretében látogatást tett az Ivane Javakhishvili Állami Egyetemen Tbilisziben, Grúziában.
A duális képzéssel kapcsolatos kérdések megválaszolására és a felvételi eljárás részleteivel kapcsolatos útbaigazítás céljából 2016. április 20-án 14 órától a XXXII. előadóban Duális képzési Információs Nyílt Napot szervezünk.
KÖZGAZDASÁGI KUTATÁS ÉS OKTATÁS FEJLESZTÉSÉÉRT ALAPÍTVÁNY A MISKOLCI EGYETEMEN
Adószám: 18424854-1-05
A logisztikai menedzsment mesterképzés 2017/18. tanév őszi félévétől ellátásilánc-menedzsment néven kerül meghirdetésre