Felhívás TDK dolgozat készítésére a Gazdaságtudományi Kar hallgatói részére

2013. szeptember 20., 10:35
Értesítünk valamennyi érdeklődőt, hogy a Gazdaságtudományi Kar a 2013/2014-es tanévben is megrendezi Tudományos Diákköri Konferenciáját

A Kar oktatói konzultációs lehetőségek biztosítanak a TDK dolgozat készítésére vállalkozó hallgatóknak.

A TDK dolgozatot készítő, és azt sikeresen megvédő hallgatóink közül szekciónként

• az 1. helyezett 15 eFt-os,
  • a 2. helyezett 10 eFt-os,
  • a 3. helyezett 5 eFt-os jutalomban részesül.

Az Intézetek saját hatáskörön belül a TDK résztvevőinek egy tárgyból az Intézet igazgatójával egyeztetve kedvezményt adhatnak a kötelezettségek teljesítésében.

Az Országos TDK Konferencián helyezést elérő hallgatóink, ha szakdolgozatuk témája megegyezik a TDK munkával, akkor a védésre automatikusan jelest kapnak.

Jelentkezés:

Fontos: Titkos, ill. bizalmas minősítésű TDK dolgozat benyújtása az OTDT központi szabályzata alapján nem lehetséges!

Intézeti jelentkezési határidő: 2013. október 11.

Dolgozatok leadásának határideje: 2013. november 15.

Kari konferencia időpontja: 2013. december 2-3.

Dr. Péter Zsolt                                                                      Miskolc, 2013. szeptember 19.

egyetemi docens

kari TDK titkár

A pályázati felhívás ide kattintva letölthető.