A Közgazdasági-módszertani képzés fejlesztéséért Alapítvány és a Deloitte Üzletviteli és Vezetési Tanácsadó Zrt. megállapodása

2012. április 6., 11:02
A Közgazdasági-módszertani képzés fejlesztéséért Alapítvány, valamint a Deloitte Üzletviteli és Vezetési Tanácsadó Zrt. megállapodásának elsődleges célja a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karán a pénzügy-számvitel szakos hallgatók szakmai oktatásának, gyakorlatának támogatása az ÜIM Tanirodán keresztül.

Ennek eredményeképpen az Üzleti Információgazdálkodási és Módszertani Intézet szakvezetése melletti Pénzügy-Számvitel BA szak és a Számvitel MA szak szakmai színvonalának, gyakorlatorientáltságának növelése, az egyetem és a gyakorlati szféra közötti szakmai oktatást közvetlenül segítő együttműködés erősítése.

További információk és álláshírdetések a ÜIM taniroda honalpján találhatóak: https://gtk.uni-miskolc.hu/uzleti/Deloitte