Újabb sikert ért a Miskolci Egyetem csapata: ezúttal a Gazdaságtudományi Kar hallgatói jeleskedtek

2022. február 10., 08:35
A Miskolci Egyetem csapata diadalmaskodott az immár harmadik alkalommal megrendezett CheckINN Turisztikai Innovációs Versenyen. Ezúton is gratulálunk az eredményhez.

A Hantos Elemér Szakkollégium tagjai már a korábbi években is szép eredményeket értek el, hiszen begyűjtöttek egy második helyet, sőt az egyik alakommal a közönségdíjat is magukénak tudhatták.

A turisztikai szektor legnagyobb presztízzsel rendelkező ötletversenyén a 2021-es csapat: Madarász Laura, Bencsik Tamás és Fodor Péter pedig első helyet érte el a szállodaipar-vendéglátás kategóriában.

A „Partners” csapata személyre szabható, virtuális asszisztens ötletével indult a megmérettetésen. A csapat pitch videója és az innovációs stratégiája pedig elég meggyőzőnek bizonyult a szakmai zsűri számára, így január 24-én a nívós Gerbeaud Kávéházban vehették át az elismerő díjat.

Csak így tovább!