Pályázati felhívás

2011. január 17.
A KARRIER Közgazdász Szakemberek Gyakorlati Képzéséért Alapítvány pályázatot hirdet szakmai gyakorlatra a 2010/2011. tanév 2. félévére.

A NORDA ÉSZAK-MAGYARORSZÁGI REGIONÁLIS FEJLESZTÉSI ÜGYNÖKSÉG KÖZHASZNÚ NONPROFIT KFT. SZAKMAI GYAKORLATRA KERES HALLGATÓKAT.

Keretszám: 6 fő

Időtartam: 4 hónap (február 1 – május 31.)

A szakmai gyakorlat célja:

Az elméletben elsajátított tudás alkalmazása, hasznosítása szakirányú gyakorlati tapasztalatok megszerzése érdekében, az Észak-Magyarországi Regionális Fejlesztési Ügynökség gyakornoki programjában való részvétellel.

Pályázati feltétel:

Legalább 4 eredményesen lezárt félév, az Észak-magyarországi régió három felsőoktatási intézménye (Miskolci Egyetem, Eszterházy Károly Főiskola, Károly Róbert Főiskola) közgazdasági képzésében.

A pályázat tartalma:

- Fényképes szakmai önéletrajz

- Motivációs levél, melybe kérjük beírni, hogy az alábbi feladatok közül melyiket preferálja első és melyiket másodsorban.

Betölthető munkakörökhöz kapcsolódó feladatok:

a) Európai Uniós pályázatok értékelésével, menedzselésével kapcsolatos feladatok segítése.

b) Regionális pályázati kiírások készítéséhez adminisztratív segítségnyújtás.

c) Nemzetközi projektek menedzselésében való közreműködés.

d) Részvétel az Ügynökség pénzügyi, számviteli feladatainak elvégzésében.

e) Központi és regionális koordinációs – kommunikációs asszisztensi feladatok ellátása.

f) Részvétel az Ügynökség menedzsmentjének működését segítő titkársági munkában.

g) Projektek helyszíni ellenőrzésében való részvétel.

Ösztöndíj:

• Az Alapítvány a gyakornokokat a gyakorlati időre 50.000 Ft/hó ösztöndíjban részesíti.

További tudnivalók:

•  A pályázatokat az alapítvány kuratóriuma véleményezi és bírálja el.

• Az ösztöndíjat elnyert, hallgatói státuszú gyakornoknak – annak kérésére – az illetékes kar az ösztöndíj időtartamára egyéni tanulmányi és vizsgarendet biztosít.

Határidő, beadás módja:

• A pályázat benyújtási ideje: 2011. január 21. 12.00 óra

• A pályázatokat Győrffy Ildikó egyetemi tanársegédnek kell benyújtani postai úton (Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar, 3515 Miskolc-Egyetemváros) vagy e-mailben elküldeni (regindy@uni-miskolc.hu).