A vendéglátás csínjaiba kaphattak bepillantást a Miskolc Business Club vendégei

2021. március 3., 13:25
Február 24-én megtartotta szokásos, kéthetente magyar nyelven tartott összejövetelét a Miskolc Business Club.

Vendégünk Hollósi Attila úr volt, a debreceni Barabás Étterem üzletvezetője. Hollósi úr érdekfeszítően beszélt vendéglátóiparban eltöltött 40 évéről, családi indíttatásáról és számos érdekes, emlékezetes élményéről. A szakma átfogó ismeretéről tett tanúbizonyságot, hiszen szinte minden területről volt egy újszerű meglátása, módszere. Az érdeklődők között volt például egy IT szakember, aki a vendéglátóiparban használatos szoftverfejlesztés iránt érdeklődött. Hasznos tanácsokat kapott arra vonatkozóan, hogy mit fejlesszen, mire van kereslet. Számos más kérdésre is válaszolt Hollósi úr, a megjelent vendégek nagyra értékelték a hallottakat.