K&H diákkupa

2010. szeptember 27., 11:05
Szeretnél belekóstolni a bankszakmába? Kipróbálnád magad felelős gazdasági döntéshozóként?
Kíváncsi vagy Brüsszelre?
Ugorj fejest a bankszakmába a K&H diákkupával!

A bankszimulációs versenyre 3 fős csapatok jelentkezését várjuk, akik érdeklődnek a bankszakma iránt és szeretnének részt venni egy országos szakmai megmérettetésen.

A verseny során a 10 legjobb 3 fős csapatot keressük, akik élő döntő keretében is bizonyítják rátermettségüket.

Értékes nyeremények:

Fődíj: Utazás Brüsszelbe!

2011-es Sziget jegyek

Minden döntőbe jutott csapattagnak K&H trambulin bankszámlát nyitunk, helyezéstől függő nyitóegyenleggel.

Jelentkezési határidő:

2010. október 15.

Jelentkezés és részletek:          www.khdiakkupa.hu

Helyi szervezők:

Szabó Péter                                                                                  Németh Balázs

sz_peti@vipmail.hu                                                nemeth_balazs_@hotmail.com

06 30 701 1494                                                                         06 30 535 6641