Diák Menedzsment Bajnokság 2010

Szívesen vezetnél egy vállalatot? Használd a tudásod és ülj be az igazgatói székbe!
2010. március 1., 14:29
A Diák Menedzsment Bajnokság idén is kihívást állít a vállalkozó kedvű hallgatók elé! Egy különösen versengő gazdasági ágazat, a kiskereskedelem terén kóstolhatnak bele a diákok a vállalatvezetés világába. Virtuális hipermarket irányítása a feladat, stratégiai menedzsment döntésekkel (árazás, marketing, pénzügyek, HR,...). A cél a legmagasabb profit elérése a szimulált piaci környezetben.

Amellett, hogy a verseny jó buli és szakmai tapasztalatot is nyújt, a támogatóknak köszönhetően értékes díjak is várnak a legjobbakra:
- 3XHTC HERO PDA
- Prágai hétvége repülővel
- Házibuli egy Made in garage bandával
- Karriertanácsadás tréning

A verseny regionális selejtezőinek helyszínei: Szeged, Budapest, Miskolc, Debrecen, Pécs és Győr.
Ha szeretnél részt venni a versenyen, akkor keresd iskolád szervezőjét és jelentkezz az alábbi elérhetőségeken:

Németh Balázs
nemeth_balazs_@hotmail.com

Szabó Péter
sz.peti.miskolc@gmail.com

www.diakverseny.hu

Támogatók:

Kiemelt támogató: KPMG
Főtámogatók: ExxonMobil, MARS
Együttműködő partnereink: CEMEX, Kelly Services, Dreher, Red Bull, Provident
Médiapartnerek: HVG, IT Business, MOHA, jobline, frissdiplomas.hu, HVG állásbörze