Erasmus+ pályázati lehetőség

2014. április 11., 12:15
Az Erasmus+ program keretében meghosszabbítottuk a 2014/2015. tanévre szóló pályázati kiírásokat, a hallgatói részképzésre 2014.04.13. éjfélig tudnak jelentkezni!
A hallgatói külföldi szakmai gyakorlatok beadási határideje: 2014.05.31.

Erasmus+ program előnyei:

• Igény esetén a nyelvi felmérőhöz előzetes felkészítést biztosít a GTK díjmentesen
  • A külföldön teljesített tárgyak nagy aránya beszámításra kerül, így az itthoni vizsgákkal sem maradnak el
  • Az ösztöndíj mellett egyéb pályázati lehetőségre és anyagi támogatásra is számíthatnak
  • Nyelvtanulás és tapasztalatszerzés
  • Más kultúrák megismerése
  • Kapcsolatépítés, új barátságok megkötése
  • Szakmai gyakorlat esetén munkatapasztalat szerzése külföldi körülmények között
  • Gyors és könnyű pályázás csak elektronikus felületen keresztül

Részletes tájékoztatót, a megpályázható helyek listáját az alábbi weboldalon találják:

Bármilyen kérdés merül fel, keressenek nyugodtan.

Várunk minden érdeklődőt és eredményes pályázást kívánunk!

Üdvözlettel,

Dr. Lipták Katalin