NAV ügyfélszolgálat az ÜIM Taniroda szervezésében

2016. február 15.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal a kihelyezett ügyfélszolgálat keretében ismét az egyetem oktatói, dolgozói, illetve hallgatói rendelkezésére áll, hogy az érdeklődők az adóval, adózással kapcsolatos kérdéseiket feltegyék.

A hallgatóknak ezen a napon lehetőségük nyílik jövedelemigazolások kikérésére is a különböző ösztöndíjakhoz, támogatásokhoz kapcsolódóan, amelyhez formanyomtatványok a https://gtk.uni-miskolc.hu/uzleti/letoltesek?file_category_id=387&order_type=NAME&view_type=GRID címről tölthetők le. (Az igazolásokat február 23-án 13:00-15:00 időintervallumban lehet majd átvenni személyesen az ÜIM Tanirodában!) Ezen túlmenően a NAV munkatársai segítséget nyújtanak az ügyfélkapu elektronikus úton történő megnyitásához is.

A helyszín: ÜIM Taniroda A/1 épület 120.

ÜIM Taniroda