IV. GAZDÁSZ SZAKMAI NAP

Esemény kezdete:2013. november 13.
Esemény vége:2013. november 13.
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karának szervezésében idén november 13-án, szerdán kerül sor a már hagyományosnak tekinthető, negyedik Gazdász Szakmai Napra.
Az esemény célja, hogy lehetőséget teremtsen a hallgatók és oktatók, valamint az üzleti élet szereplői közötti kötetlen eszmecserére, párbeszédre.

A nap folyamán négy tematikus blokk keretében a pénzügyi szféra szereplői, multinacionális vállalatok és hotelek vezetői, valamint fiatal vállalkozók osztják meg gondolataikat. Elmondják, hogy véleményük szerint, melyek a fontosabb piaci elvárások, kompetenciák, mitől lehet versenyképes egy pályakezdő gazdász, egyszerűen mi a sikeresség titka.

A rendezvény helyszíne a 33-as előadó (Susánszy terem).

A részletes program letölthető innen, amely tartalmazza a Tudományos Nap (november 14.) eseményeit is.

A szakmai tartalmon túl még néhány indok, hogy miért érdemes eljönni:

• A programot fellépők és stand-up előadó (Fábri György, Trabarna), valamint filmklub színesíti.
  • Értékes nyereményeket sorsolunk ki!
  • A résztvevőket többször regisztráljuk a nap folyamán. Azok, akik szerepelnek a katalóguson a választott tantárgynál pluszpontot kapnak, ami beszámít a félévi teljesítménybe.
  • "Mi leszel, ha nagy leszel??" - A nap zárásaként jelmezes buli az E/2-es Klubban!