Mesterszak – felvételik

2010. február 5., 12:23
Első végzős BSc-s hallgatóink jelentős része szeretné tanulmányait Karunk mester képzésein folytatni. Összesen 85 hallgatót vártunk, a munka három felvételi bizottságban folyt. A felvételizők 50-60%-a volt saját frissen végzett BSc-hallgatónk. Nagy részük lineárisan szeretné folytatni tanulmányait, azaz az elvégzett BSc és a folytatni kívánt mester szak megegyezik. A hallgatók ezen felvételi időszakban négy mesterszakra jelentkezhettek (marketing, számvitel, regionális és környezeti gazdaságtan, nemzetközi gazdálkodás), a másik négy szakot február 15-i jelentkezési határidővel, szeptemberi kezdéssel hirdeti meg Karunk.