CONNEXIO Évfolyam-találkozó

Esemény kezdete:2013. szeptember 7.
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara 2013. szeptember 7-én, szombaton rendezi meg az 5, 10, 15 és 20 éve végzett közgazdászok Évfolyam-találkozóját és Tudományos Tanácskozását.

A tanácskozás tervezett programja:

1300-1500        Regisztráció

14 órától fakultatív Campus-bejárás. 14.30-tól a közös tablóhoz fényképek készítésére kerül sor.

1500-1600        Ünnepi Kari Tanács ülése

Az 5, 10, 15 és 20 éve végzett közgazdászok számára, volt dékánok, jelenlegi kari vezetők, meghívott előadók és oktatók részvételével.

1600-1800        Évfolyamonkénti találkozók

1830-                „Nosztalgia” Fogadás

2030-2230        Szakestély

2300-                 KÖZGAZDÁSZ RETROPARTY!

Emlékérem

2011-ben a Gazdaságtudományi Kar az Alma Materhez és a Karhoz való kötődés erősítése céljából intézményi szintre emelte a végzett hallgatókkal való kapcsolattartást és hagyományápolást. Ennek keretében idén is sor kerül a Connexio Kari Emlékérem átadására, amelyet a jubiláló évfolyamok javaslatai alapján a legtöbb ajánlást kapott tanár nyeri el. Az emlékérem átadására az évfolyam-találkozó keretében a nyilvános Kari Tanács ülésén kerül sor. Kérjük a jelentkezési lapon jelöljétek meg azt a Tanárt, akit érdemesnek tartotok az emlékéremre.

Szállás

Lehetőség nyílik szállás foglalására a Campus területén 2.500.- Ft/fő/éj + 450.- Ft/fő (IFA) áron, a következők szerint: E/6 kollégiumban 20 vendégszoba (40 férőhely); E/2 kollégiumban 2 szoba (4 férőhely); E/1 kollégiumban 1 szoba (2 férőhely). (Foglalás: Pincés Juditnál; 46/565-111 14-91 melléken; vagy koll.szallas@uni-miskolc.hu emailen.)

Tabló

A regisztráció során készített fotókat évfolyamok szerint tablóformába szerkesztjük és kinyomtatjuk. A nyomtatott tablók az este folyamán elkészülnek. A vásárlási szándékot kérjük a jelentkezési lapon jelölni, illetve a tabló árát befizetni. A rendezvényen előzetes megrendelés nélküli vásárlásra csak korlátozott számban lesz lehetőség!

Fénykép

Lehetőséget teremtünk régi fényképek cseréjére, publikálására. Szívesen közreműködünk a digitális, vagy nyomtatott formában küldött régi fotókat közzétételében. A fényképeket a résztvevők pendrive-on kaphatják meg.

Részvétel költsége

A részvételi díj egy alap és több választható elemből áll.

Alapdíj:

1. A részvételi díj: 1.800.-Ft/fő fedezi a tanácskozás meghívott résztvevőivel (volt dékánok, jelenlegi kari vezetők, meghívott előadók stb.) kapcsolatban felmerülő kiadásokat, a szervezés fix költségeit (emlékérem kibocsátás, takarítás, bérleti díjak stb.). Ezt a díjat az évfolyam-találkozón résztvevő valamennyi évfolyamtársunknak be kell fizetni, függetlenül attól, hogy mikor csatlakozik a programokhoz, vagy meddig marad. Az évfolyamtárssal érkező vendégnek ezt a tételt nem kell befizetnie.

Választható elemek díja:

1. A Nosztalgia Szakest és fogadás díja 5.700.-Ft/fő. Az előzetes jelentkezés és befizetés alapján az évfolyamtárssal érkező hozzátartozókat és vendégeket is szeretettel várjuk (díj számukra is 5.700.-Ft/fő). Az étkezéseket csak az előzetesen jelentkezők számára rendeljük meg, helyszíni rendelésre nem lesz lehetőség.
  2. A tanácskozásra készülő emlékkupa: 1.700.-Ft/db (0,5 literes).
  3. Az aktualizált évfolyamnévsort, megosztott fényképeket és a Karról szóló anyagokat tartalmazó pendrive: 2.600.-Ft/db (2GB).
  4. Az évfolyamról készülő tablókép ára 1.300.-Ft/db, az egyetemi hagyományokról szóló dalok CD-je 400.-Ft/db, illetve daloskönyv 1.800.-Ft/db. Egyetemi póló több fazonban és méretben 1.700.- vagy 3.200.- Ft/db áron. A kupa, a tablókép, a CD és a póló tetszőleges mennyiségben rendelhető. Utólagos rendelésre vagy a rendezvényen előzetes megrendelés nélküli vásárlásra nem, vagy csak korlátozott számban lesz lehetőség.

Jelentkezés

Jelentkezni az alábbi linken található jelentkezési lap kitöltésével tudsz.

Jelentkezési lap letöltése!

Az aláírt dokumentumot az évfolyam-felelősöknek szkennelve, vagy nyomtatott formában, postai úton kérjük visszajuttatni (3515 Miskolc, Egyetemváros): az alábbiak szerint:

1993-ban végzetteknél:

1998-ban végzettek nél:

2003-ban végzetteknél:

2008-ban végzetteknél:

Befizetés

Kérünk, hogy a félreértések elkerülése végett a mellékelt jelentkezési lapon igényedet tételesen jelöld meg. A teljes összeget postai utalványon adhatod fel az Ecoteam Egyesület részére (3515 Miskolc-Egyetemváros Pf. 34.) vagy átutalhatod az egyesület számlájára (Erste Bank 11600006-00000000-41993712). Az átutalásnál a közlemény rovatban kérjük neved és egyetemi tanulmányaid időszakának (tól-ig) feltüntetését!

A regisztráció és befizetés határideje: 2013. július 31.

Amennyiben céges támogatással veszel részt és a költségeket el tudod számolni, részedre ÁFA-s számlát állítunk ki!

A szeptemberi találkozás reményében várjuk jelentkezésedet!

Pénzt a gazdásznak!