Gólyatábor 2012

Esemény kezdete:2012. augusztus 27.
Esemény vége:2012. augusztus 31.
Esemény helyszíne:Miskolc Egyetemváros
Augusztus utolsó hetében, az idei évben is megrendezi a Hallgatói Önkormányzat a Közgazdász Gólyatábort. Ide természetesen nem csak az alapképzéses hallgatókat várjuk, hanem szeretettel látjuk a mester-, és a felsőfokú szakképzésben továbbtanuló hallgatókat is. A Mesterképzéses hallgatóknak természetesen külön előadásokkal, kompetencia tesztekkel készülünk, hogy ők is új ismeretekkel gazdagodhassanak.

A Gólyatábor alapvető célja, hogy az újonnan ide érkező hallgatókat megismertesse egymással, a felsőbb évesekkel, az egyetem kezdetben labirintusnak tűnő épületeivel és diákhagyományaival. A Gólyatábor programjai között szerepelnek a kar vezetőinek és hallgatóinak az egyetemmel kapcsolatos előadásai, koncertek, sportvetélkedők, kirándulások és persze bulik minden mennyiségben.

Bővebb információk ide kattintva érhetőek el.