Pótfelvételi 2022

2022. július 28., 10:30
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara pótfelvételi hirdet az alábbi régi és új alapszakokra nappali és levelező tagozaton, önköltséges formában:
• sportszervezés ANK, ALK (új szak),
• közgazdasági adatelemzés ANK, ALK (új szak),
• emberi erőforrások ANK, ALK,
• nemzetközi gazdálkodási ANK,
• pénzügy és számvitel ANK, ALK,
• turizmus-vendéglátás ANK, ALK.

A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara pótfelvételi hirdet az alábbi felsőoktatási szakképzési szakon nappali tagozaton, önköltséges formában:

• kereskedelem és marketing (marketingkommunikáció) FNK.

A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara pótfelvételi hirdet az alábbi mesterképzési szakokon nappali tagozaton, önköltséges formában:

• emberi erőforrás tanácsadó MNK,
  • Master of Business Administration MNK,
  • vállalatgazdaságtan MNK,
  • vállalkozásfejlesztés MNK,
  • vezetés és szervezés MNK.

A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara pótfelvételi hirdet az alábbi mesterképzési szakokon levelező tagozaton, önköltséges formában:

• ellátásilánc-menedzsment MLK,
  • emberi erőforrás tanácsadó MLK,
  • marketing MLK,
  • Master of Business Administration MLK,
  • számvitel MLK,
  • vállalatgazdaságtan MLK,
  • vállalkozásfejlesztés MLK,
  • vezetés és szervezés MLK.

Részletesebb információk a https://www.felvi.hu/ hamarosan elérhető pótfelvételi weboldalán.