Nemzetközi versenyen diadalmaskodtak a GTK és az MFK szakkollégistái

2021. október 27., 10:00
2021. október 16-18. között egyetemünkön került megrendezésre a ProSkill projekt támogatásával és szervezésében az első ’János Zámbó International Case Study Competition’ angol nyelvű nemzetközi esettanulmány-megoldó verseny, amelyen egy-egy egyetem csapata Szlovákia, Lengyelország, Csehország és Magyarország képviseletében mérhette össze a tudását egy komplex gazdálkodási- és természeti erőforrásokkal kapcsolatos probléma megoldása során.
A kiélezett versenyben a Gazdaságtudományi Kar és a Műszaki Földtudományi Kar szakkollégistáiból álló csapatunk kimagasló teljesítményt nyújtott és az előkelő első helyezést érte el!

A verseny során az intézmények öt főből álló csapatai mérkőztek meg egymással. A csapatok a feladat feldolgozását követően angolul prezentálták megoldásaikat a 3 fős zsűrinek, minden előadást egy 10 perces vita követett.

A Miskolci Egyetem 1. helyezést elérő csapatának tagjai:
  • Bedő Tibor Dániel (MFK - TEKH Szakkollégium)
  • Bodnár Benedek (MFK - TEKH Szakkollégium)
  • Gál Petra (GTK - Hantos Elemér Szakkollégium)
  • Madarász Laura (GTK - Hantos Elemér Szakkollégium)
  • Oláh Zsombor (MFK - TEKH Szakkollégium)

A verseny végeredménye:
1. helyezett: Miskolci Egyetem
2. helyezett: Slovak University of Technology, Szlovákia
3. helyezett: Silesian University of Technology, Lengyelország

Különdíj: Technical University of Ostrava, Csehország

A verseny minden résztvevőjének gratulálunk és további szép eredményeket kívánunk!

Képek: https://www.facebook.com/photo/?fbid=905445413490173&set=pcb.905445626823485