Kormányfőtanácsos volt a Miskolc Business Club vendége

2021. február 15., 21:20
2021. február 10-én tartotta szokásos magyar nyelvű online kerekasztal-beszélgetését a Miskolc Business Club.
Vendégünk Szomolányi Mária kormányfőtanácsos asszony volt, aki az Alma Materünkben végzett hidrogeológusként.  Bemutatkozásában beszélt egyetemi élményeiről, a hagyományőrzésről, majd az egyre magasabb szakmai ismereteket követelő munkáiról. Számos EU-s projektben vett részt, jelenleg is ilyeneken dolgozik a Belügyminisztériumban. Számos nemzetközi szervezet és bizottság tagja. A bemutatkozást követően a hallgatóság kérdéseket tett fel, amelyekre részletes válaszokat kapott. Megegyeztünk abban, hogy amint lehetséges, személyesen is fogunk még találkozni a vendégünkkel.