Business coach képzés Miskolcon 2024. szeptemberétől

2024. augusztus 5., 09:55
Kedves Business coach szakma iránt érdeklődők!

Örömmel értesítünk titeket, hogy 2024. szeptemberétől a Miskolci Egyetem képzési kínálatában is megtaláljátok a Business coach szakirányú továbbképzést.

A coaching célja a coacholt személy vagy csoport tudatosságának erősítése, fejlődésének támogatása, alapja a felek közötti bizalom.
A coaching szemléletű vezetés sikere abban rejlik, hogy a vezető szemlélete a szervezet minden munkatársára kihat. A coaching szemléletű vezető irányt mutat, inspirál, ösztönöz, a beosztottjai önállóságát, felelősségtudatát fejleszti.

Kiknek ajánljuk képzésünket?

• olyan vezetőknek, akik hosszú távon motivált csapattal szeretnének együtt dolgozni, közösen gondolkodni, együtt fejlődni;
  • HR szakembereknek, akik szeretnének hatékony fejlesztési módszereket megismerni;
  • olyan szakembereknek, akik munkájuk során szeretnének másokat inspirálni, motiválni, feltárni az emberekben rejlő erősségeket, potenciált;
  • tanácsadóknak, akik kilépnének komfortzónájukból, bővíteni szeretnék ismeret- és eszköztárukat.

Mit fogsz tanulni?

• néhány business(menedzsment) szaktárgyat,
  • megismered a coaching pszichológiai alapjait és a coaching folyamatmodelljeit;
  • a coaching során elengedhetetlen kompetenciákat fejlesztő tárgyakat, mint a kommunikáció, értő figyelem és kérdezéstechnika;
  • az önismerettel együtt személyiségfejlesztést;
  • coaching eszközöket, amiket mind kipróbálsz magadon, ezzel saját élményt szerzel.

Szeretettel várunk gyakorlatorientált képzésünkre (40% elmélet, 60% gyakorlat)!

Jelentkezz hozzánk! Légy két félév alatt olyan diplomás business coach, aki az ország legszebb campusán gyönyörű környezetben, felkészült, kiváló szakemberektől tanulja ezt a fantasztikus, inspiráló szakmát!

Légy az elsők közt, aki nálunk szerez business coach diplomát!

JELENTKEZÉSI HATÁRIDŐ: 2024. AUGUSZTUS 7.

INFORMÁCIÓK: GTK DÉKÁNI HIVATAL 06-46-565-111/1005