Felhívás TDK dolgozat készítésére a Gazdaságtudományi Kar hallgatói részére

2011. október 3., 18:38
Értesítünk valamennyi érdeklődőt, hogy a Gazdaságtudományi Kar a 2011/2012-es tanévben is megrendezi Tudományos Diákköri Konferenciáját.

Intézeti jelentkezési határidő: 2011. október 14. (péntek)

A Kar oktatói konzultációs lehetőségek biztosítanak a TDK dolgozat készítésére vállalkozó hallgatóknak.

A TDK dolgozatot készítő, és azt sikeresen megvédő hallgatóink közül szekciónként

• az 1. helyezett 20 eFt-os,
  • a 2. helyezett 15 eFt-os,
  • a 3. helyezett 10 eFt-os jutalomban részesül.

Kari szinten

• az első 3 legjobb dolgozatot készítő hallgató 100 eFt-os, a második 3 legjobb dolgozatot készítő hallgató 20 eFt-os jutalomban részesül, amelyet tanulmányútra, konferencia részvételre fordíthat,
  • az legjobb 25 dolgozatot készítő hallgató 35 eFt-os jutalomban részesül, amit szabadon használhat fel.

Az Intézetek saját hatáskörön belül a TDK résztvevőinek egy tantárgyból az oktatóval egyeztetve megajánlott jegyet adhatnak.

Az Országos TDK Konferencián helyezést elérő hallgatóink, dolgozatukat szakdolgozatként beadhatják, és a védésre automatikusan jelest kapnak.

Jelentkezés:

• On-line webes felületen. A jelentkezés menetének a leírása a http://www2.gtk.uni-miskolc.hu/tdk/ honlapon található. A jelentkezés a http://www.tdk.uni-miskolc.hu/ honlapon történik.
  • A jelentkezési lapot + rezümét határidőig e-mailen is el kell elküldeni az intézeti TDK titkárnak.
  • A jelentkezési lapot + rezümét kinyomtatva is el kell juttatni az intézeti TDK titkár számára.

Intézeti jelentkezési határidő:2011. október 14. (péntek)

Dolgozatok leadásának határideje: 2011. november 11. 12:00

Kari konferencia időpontja: 2011. november 22-23