Nagyszerű sikerek a 36. OTDK Közgazdaságtudományi Szekciójában

2023. április 25., 10:10
Összesen négy díjat (1 db I. helyezés, 1 db II. helyezés, 1 db III. helyezés és 1 db különdíj) szereztek hallgatóink a Selye János Egyetemen (Komárom, Szlovákia) 2023- április 20-22. között megrendezett 36. OTDK Közgazdaságtudományi Szekciójában.
A Gazdaságtudományi Kar hallgatói küldöttsége 23 pályamunkát mutatott be az ország legnagyobb tudományos konferenciáján, amelyen összesen 512 dolgozatot prezentáltak a legkiválóbb leendő közgazdász tudósok. Ebben a rangos mezőnyben remekül helyt álltak a miskolci hallgatók, akiknek ezúttal is szívből gratulálunk! Díjazásban közülük négyen részesültek:

I. helyezés: Horváth Kata (Információ-gazdaságtan tagozat): Mesterséges neurális hálózatok marketingtudományi adaptációjának gyakorlatorientált vizsgálata a B2B vállalatok lemorzsolódás-menedzsmentjének fókuszával (konzulens: Dr. Molnár László)

II. helyezés: Kaposvári László Tamás (Termelés-Szolgáltatás-Ellátási lánc menedzsment – Ellátási lánc menedzsment tagozat): Szervez és szolgáltat vagy ő szervez, ő pedig szolgáltat? A megrendelői és a szolgáltatói feladatok különválasztásának szükségessége a helyi tömegközlekedésben Miskolc példáján (Konzulensek: Siskáné Dr. Szilasi Beáta és Dr. Varga Krisztina)

III. helyezés: Vécsi Hédi (Világgazdaság - Európai Uniió és Kelet-Közép-Európa tagozat): London és Párizs fejlődésének összehasonlító elemzése (konzulens: Dr. Nagy Zoltán)

Különdíj: Beluscsák Anita (Területfejlesztés tagozat) Quo vadis: local currency – avagy hová tart a helyi pénz? (konzulensek: Dr. Musinszki Zoltán és Dr. Süveges Gábor)

A rendezvény záróülése azért is különleges volt, mert Veresné Prof. Dr. Somosi Mariann, karunk Dékánja, ez alkalommal vehette át a szekció „stafétabotját”, amely hivatalosan is feljogosít a 37. OTDK Közgazdaságtudományi Szekciójának megrendezésére.
Találkozunk Miskolcon, találkozunk 2025-ben!!!