2023-ban is Business Club a Gazdaságtudományi Karon

2023. április 5., 08:25
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karán 2023. március 29-én megtartotta 2023-as évadnyitó összejövetelét a Business Club.
Vendégünk Hegyi Péter úr volt, aki tíznél is több vállalkozást alapított és fejlesztett tovább különböző területeken. Hegyi úr elmondta, milyen körülmények hatására lépett a vállalkozás útjára, hogyan lett tanárból üzletember. A vállalkozás-fejlesztés iránt érdeklődő hallgatók számos kérdést tettek fel, melyek mindegyikére hasznos válaszokat kaptak.  Folytatás legközelebb áprilisban, angol nyelven a nemzetközi hallgatók számára is.

A Business Club-ot a „FŐNIX ME” – Megújuló Egyetem felsőoktatási intézményi fejlesztések a felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása érdekében című EFOP 3.4.3-16-2016-00015 számú projekt keretén belül, annak támogatásával, a Vezetéstudományi Intézet gondozásában indítottuk 2019-ben és azóta közel 70 alkalommal szerveztük meg.