Sportszervező képzés indul a Miskolci Egyetemen!

2022. július 28., 10:35
Érdekel a sport? Szeretnél belelátni a sport és gazdaság kapcsolatába? Szeretnél részt venni sportegyesületek munkájában, sportvállalkozások alapításában?

Akkor a SPORTSZERVEZŐ szak a te szakod!

A szak célja, hogy a sport világában jártas menedzserszemlélettel rendelkező szakembereket képezzünk, akik a sport és gazdasági szempontokat is figyelembe véve tudnak tevékenykedni a sport világában.

A sport megtanít küzdésre, kitartásra, teljesítmények elérésére. Ezeket a pozitív jegyeket te képviselheted:

• önkormányzatoknál,
  • sportszervezeteknél,
  • sportlétesítményeknél,
  • sportvállalkozásoknál.

Emellett részt vehetsz utánpótlás sportolók kiválasztásában, menedzselésében.

Részt vehetsz sportrendezvények szervezésében.

Sportszervezetek gazdasági tevékenységét menedzselheted.

Országos rendezvényeken, a médiában képviselhetsz sportegyesületeket, sportágakat.

Tanulmányi időszakod alatt szakmai gyakorlatok keretében bekapcsolódhatsz, Miskolc város és agglomerációjának pezsgő sportéletébe.

Amennyiben kiváló oktatók, színvonalas sportlétesítmények között a XXI. század követelményeinek megfelelő képzésén szeretnél tanulni, akkor itt a helyed!