A munka, a tudás és a siker kapcsolata a Business Clubban

2021. május 10., 21:05
Megtartotta szokásos – ezen a héten magyar nyelvű - összejövetelét május 05-én a Business Club. Vendégünk Dr. Torma András, Rector Emeritus, egyetemünk előző rektora volt.

Az előadása során beszámolt élete főbb irányváltásairól, ezek okairól, munkaszeretetéről és hasznos tanácsokat adott az érdeklődőknek a siker, a munka és a tudás vonatkozásában. A találkozó második felében a hallgatói kérdésekre válaszolt, amelyek szép számmal érkeztek. Őszinte és szívhez szóló előadását és válaszait mindenki megköszönte.

A rendezvény az EFOP 3.4.3-16-2016-00015 „FŐNIX-ME” Megújuló Egyetem felsőoktatási intézményi fejlesztések a felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása érdekében program keretében és támogatásával valósult meg.