Magas rangú állami elismerésben részesült karunk két oktatója

2021. március 17., 15:00
Magyarország köztársasági elnöke a nemzeti ünnep, március 15. alkalmából a miniszterelnök előterjesztésére kitüntetéseket adományozott a Gazdaságtudományi Kar két oktatójának.

A MAGYAR ÉRDEMREND TISZTIKERESZTJE (POLGÁRI TAGOZATA) kitüntetésben részesült:

Prof. Dr. Balaton Károly közgazdász, a Magyar Tudományos Akadémia doktora, a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara Vezetéstudományi Intézetének egyetemi tanára, korábbi intézeti tanszékvezetője a Miskolci Egyetem hallgatóinak oktatása, szakmai tudásának fejlesztése, valamint hivatástudatának erősítése érdekében végzett kiemelkedő munkája elismeréseként.

MAGYAR GAZDASÁGÉRT DÍJ kitüntetésben részesült:

Prof. Dr. Kovács Levente egyetemi tanár, a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara Pénzügy és Számvitel Intézetének intézeti tanszékvezetője kiemelkedően eredményes szakmai tevékenysége elismeréséül.

Gratulálunk a kitüntetetteknek!