Kína a Business Club fókuszában

2021. március 9., 05:35
Március 3-án tartotta meg szokásos kéthetente angol nyelvű összejövetelét a Miskolc Business Club. Vendégünk Csordás Tamás, karunk egykori oktatója volt Kínából, Szecsuan tartomány Chengdou városából, aki az egyik ottani egyetem, a University of Electronic Sciences and Technology China (UESTC) egyetem gazdasági karának egyetemi docense.

Csordás úr remek prezentációt tartott kínai karrierjéről, amit számos fotóval illusztrált. Beszámolt a kínai és magyar módszerek, kultúra eltérésiről. Az esemény második részében számos kérdésre válaszolt, és nagyon hasznos információkkal gyarapította minden résztvevő tudását Kínáról. Érdekesség, hogy prezentációját helyi idő szerint éjjel 1-kor tartotta, és az is, hogy az online összejövetelünkön egy kínai hallgatónk is részt vett.