Londoni ingatlan menedzser volt a Business Club vendége

2021. február 6., 13:55
2021. február 3-án tartotta meg heti szokásos (angol nyelvű) összejövetelét a Business Club. Vendégünk Orosz Tamás úr volt Londonból, aki Property Manager egy ingatlanfejlesztő cégnél.

Rövid bemutatkozás után elmondta, milyenek a viszonyok – BREXIT és COVID19 - az Egyesült Királyságban, hogyan lehet ott egyetemre járni és boldogulni. Az angol üzleti viszonyokról és a rendkívül gyakorlat-orientált oktatás specialitásairól részletes képet adott. Vendégeink az előadás után szabadon kérdezhettek, és éltek is ezzel a lehetőséggel. Kérdéseiket vendégünk részletesen megválaszolta. Az esemény a "Főnix ME" - Megújuló Egyetem Felsőoktatási intézményi fejlesztések a felsőfokú oktatás minőségének és hozzáférhetőségének együttes javítása érdekében - EFOP-3.4.3-16-2016-00015 projekt támogatásával valósult meg.