Sikeres SAP nyári egyetem

2016. augusztus 17., 17:55
Cimkék:SAP, GTK, nyári egyetem
A Gazdaságtudományi Kar 2016-ban is sikeres nyári egyetemet szervezett hallgatói részére.

SAP Nyári Egyetem

A Gazdaságtudományi Kar nagy figyelmet fordít a hallgatói tehetséggondozásra, melynek részeként ezen a nyárom immáron … alkalommal, a Kar hallgatói részére SAP Nyári Egyetemet szervezett a Vezetéstudományi Intézet június 27. és július 1. között, Lates Viktor szakmai vezetésével.

A hallgatói jelentkezések magas száma jól érzékelteti, hogy a hallgatók milyen fontos kompetenciának tartják a SAP ismereteket a munkaerőpiacon való elhelyezkedésükhöz.

A kurzusokon résztvevők az alábbi modulok működéséről szereztek felhasználói ismereteket:

• PP (Production),
  • CO (Controlling),
  • PS (Project System),
  • HCM (Human Capital Management),
  • FI (Finance).

A kapott tananyag és gyakorlatok alapján minden modulból rövid tesztet írtak hallgatóink, s a sikeresen teljesítők igazolást kaptak.