Akkreditáció

Esemény kezdete:2019. november 9., 15:30
Esemény vége:2019. november 10., 04:00
Esemény helyszíne:Miskolci Egyetem, Főbejárat
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara 2019. november 9-én szombaton kilencedik alkalommal rendezi meg az 5, 10, 15, 20 és 25 éve Miskolcon végzett közgazdászok jubileumi évfolyam-találkozóját.

Hűen a conexio szó jelentéséhez (összeköttetés, személyes kapcsolat) ez évben is alkalmat kívánunk teremteni a közös élmények felidézéséhez, a baráti beszélgetésekhez, a szakmai együttgondolkodáshoz, és szórakozáshoz.

Az elmúlt években az érdeklődés fokozódása pozitív visszaigazolást adott és megerősített, hogy élő közösséget formáljunk a karon végzett gazdászokból.

Ezúttal is többet szeretnénk kínálni egy egyszerű évfolyamtalálkozónál!

Az eseménnyel kapcsolatos további információk és jelentkezés ITT.