Akkreditáció

Susánszky János Emlékverseny középiskolásoknak

2024. február 15., 11:25
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara 2024. márciusában ötödik alkalommal rendezi meg a középiskolai diákoknak a Susánszky János Esettanulmánymegoldó versenyt. Idén egy tanulmányt kell elkészítenie a résztvevőknek 3-4 fős csapatot alkotva. A diákoknak lehetőséget biztosítunk, hogy csapatmunkában, egyetemi hallgatók mentorálásával vehessenek részt a munkában.
Felhívjuk továbbá a figyelmet, hogy idén megváltozott a felvételi követelményrendszer. Ennek értelmében az egyetemünkre jelentkezők esetében a Susánszky János Emlékverseny helyezettjei és különdíjasa 20 pontban részesülnek az új felvételi pontszámítás értelmében.

A jelentkezési határidő: 2024. február 23.