Akkreditáció

Mr Jean-Pierre Polanen újra a Business Club-ban

2024. január 8., 14:20
2023. december 11-én tartotta az idei utolsó angol nyelvű összejövetelét a Business Club. Vendégünk ezúttal Jean Pierre Polanen Chemical Engineer, MBA, CPSM® Former Nestlé Operations Executive University Lecturer & Lean Consultant Author of the book ‘Transform Your World’ (2020) volt. Polanen úr átfogó előadást tartott nemzetközi karrierjéről, kiemelve a sikertényezőket és a hibákat is, amit elkövetett. Számos jó tanáccsal szolgált a hallgatóságnak, hogyan haladhatnak előre életpályájukon. Polanen úr 45 (!) percen keresztül válaszolt a feltett kérdésekre. A Miskolci Egyetem nemzetközi hallgatóiból álló közönség pedig kifejezetten elégedett volt a kapott információkkal, mivel nagyon hasznosnak tartották azokat a karrierjükhöz kapcsolódóan.