Akkreditáció

2021 január 20-án, szerdán, megtartotta szokásos heti angol nyelvű összejövetelét a Business Club. Vendégünk Mészáros Gyula Nemzetközi sakkmester volt, aki jelenleg Nagy Britanniában, Londonban dolgozik. A sportról, azon belül a sakkról, az azzal kapcsolatos üzleti vonatkozásokról tartott egy rövid előadást, valamint saját szakmai karrierjéről. Az összejövetelen részt vett néhány iráni hallgató, akik 2000 körüli élőpontszámmal rendelkeznek és jelenleg olyan magyar sakk klubot keresek, ahol játszani, fejlődni tudnának. Természetesen felajánlottuk Mészáros Gyulával a segítségünket ebben. Minden külföldi hallgató tájékoztattunk arról, hogy erre a Miskolci Egyetem stratégiai partnerénél, a DVTK-nál (www.dvtk.eu) van erre lehetőség Miskolcon.
2020. december 2-án megtartotta szokásos találkozóját az angol nyelvű Business Club rendezvényünk. A vendégünk Mr. Allen Woodall, a kaliforniai (USA) Centerpoint Design & Construction Co. ügyvezető alelnöke (Executive Vice President) volt, aki online csatlakozott a kaliforniai Sacramento városából.
A Neptun rendszer használatához szükséges tájékoztatás elérhető a következő címen...
Újra Szakmai NApok a Gazdaságtudományi Karon
2019. november 13-14.
A Gazdaságtudományi Kar TDK versenye
A Gazdaságtudományi Kar 2019-ben is minden érdeklődőt vár ismeretterjesztó programokkal, kompetencia és tudásmérő vetélkedőkkel a Kutatók Éjszakája rendezvényre+
Bizonytalan vagy a TDK, vagy a szakdolgozati téma választásában?
Nem tudod eldönteni, hogy belevágj-e?
Érdekelnek a szakmai kihívások és az új eredmények?
Gyere el a NAGY TÉMAVÁLASZTÓ NAPRA!
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara 2019. november 9-én szombaton kilencedik alkalommal rendezi meg az 5, 10, 15, 20 és 25 éve Miskolcon végzett közgazdászok jubileumi évfolyam-találkozóját.
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara ez év őszén immár tizenegyedik alkalommal rendezi meg Miskolc-Lillafüreden a Hotel Palota falai között a hazai és nemzetközi közgazdász körökben ismert Nemzetközi Tudományos Konferenciáját.
Today we have received a delegation of the prestigious King Mongkut’s University of Technology Thonburi (KMUTT) from Bangkok, Thailand. Besides introducing our universities and faculties, we have discussed the areas of future co-operation including staff and student exchange and joint research. It was already the second delegation from Thailand visiting us this year.