Hírek > Campleaders előadás

Campleaders előadás

2011. november 17., 13:45
Esemény helyszíne:Miskolci Egyetem Könyvtár, Levéltár, Múzeum Tanácsterem
Évente több mint 600 hallgatót közvetít Amerikába nyári munkára, mindössze egy repülőjegy árának töredékéért. Gyere le Te is!

A Miskolci Egyetemen ebben az évben második alkalommal kerül megrendezésre egy általános orientáció, ahol a hallgatók mindent megtudhatnak a Campleaders Hungary Kft. által kínált kulturális csereprogramról.

A cég jelenleg piacvezető pozíciót tölt be, Magyarországon több mint 6 éve van jelen.

Az orientáció 2011. november 17-én, ezen a héten csütörtökön 16:00-tól kerül megrendezésre, a Miskolci Egyetem Könyvtár, Levéltár, Múzeum tanácstermében.

A programról bővebb információhoz juthat a http://www.campleaders.com címen.