Hírek > Kezdd a karriered a PwC-nél

Kezdd a karriered a PwC-nél

2014. június 26., 14:20
Cimkék:PwC, könyvvizsgálat, adózás, tanácsadás, karrier
A PwC Rólad szól. A PwC a Te személyes és szakmai fejlődésedet jelenti, a Te sikereidet, az élethosszig tartó tanulást, az egyéniségedet és a választásaidat. Lehetsz gyakornok vagy pályakezdő, a jövőd itt kezdődik. Ismerkedj meg karrierlehetőségeinkkel!
>> http://frissdiplomas.hu/index.php?s=1&f=3&hir=1142&szo=&honap=&lap=4

Kik vagyunk?

A PwC a világ egyik legnagyobb könyvvizsgáló és adó-, üzleti tanácsadási szolgáltatásokat nyújtó vállalata, amely 157 országban több mint 184 000 ember munkáját fogja össze.

Magyarországon a PwC immár több mint két évtizede van jelen, több mint 600 szakértőnk sikeresen ötvözi a hazai piacismeretet a nemzetközi tapasztalatokkal.

Mivel foglalkozunk?

Legfontosabb szolgáltatásaink a könyvvizsgálat, az adótanácsadás és az üzleti tanácsadás, amelyek mellett számos más szakmai szolgáltatást is nyújtunk ügyfeleinknek.

Olyan leendő munkatársakat keresünk akik

  • Jelenleg egyetemi/főiskolai tanulmányaik utolsó évében járnak
  • Érdeklődnek a könyvvizsgálat, az adózás vagy a tanácsadás iránt
  • Jó angol nyelvtudással rendelkeznek (írásban és szóban egyaránt)
  • Megfelelő számítógépes ismeretekkel rendelkeznek
  • Csapatjátékosok
  • Jó kommunikációs és interperszonális tulajdonságokkal rendelkeznek
  • Karrierorientáltak
  • Szívesen utaznak

Aktuális pályakezdő PwC pozíciók
Pályakezdő folyamat- és kockázatmenedzsment tanácsadó
Pályakezdő IT tanácsadó
Pályakezdő könyvvizsgáló
Pályakezdő könyvvizsgáló - GYŐR

Aktuális gyakornoki PwC pozíciók
Pénzügyi gyakornok
Marketing gyakornok - Online kommunikációs területre
Tréningszervező gyakornok
Üzleti tanácsadó gyakornok
Üzleti tanácsadó gyakornok - IT / telekommunikációs területre

A pozíciókra a jelentkezés és kiválasztás folyamatos, add be pályázatod minél hamarabb a megfelelő pozíció linkjére kattintva!

Próbáld ki magad az éles teszt előtt!
Mint (jövőbeni) álláskereső, Te is gyakran találkozhatsz különböző készségtesztekkel a kiválasztási folyamat során. Nálunk, a PwC-nél már a jelentkezés részeként szükséges egy online numerikus és egy logikai készségeket mérő tesztet kitöltened, melyek eredménye a sikeres kiválasztás első lépcsőfokát jelenti.

Ha a tesztekkel való „éles” ismerkedés előtt szeretnéd kipróbálni magad, jelentkezz még most online próbatesztre és tudd meg, hogy milyen eredményt érnél el!

Milyen részekből áll a kiválasztási folyamat?
Milyen tréning és fejlesztési program van a PwC-nél?
Milyen feladatokra számíthatsz?
Tippek az állásinterúra, Assessment Center-re való felkészüléshez

www.frissdiplomas.hu