Hírek > G7 Capital - Bemutatkozó és Karrier Előadás

Esemény helyszíne:Miskolc, Kazinczy Ferenc utca 4/b
Kezedben a döntés!!

Kedves Hallgató!

A G7 Capital Kft. cégprezentációs és karrier előadást tart 2012. február 7-én 15 órától!

A G7 Capital Kft. független más pénzügyi szolgáltatótól, banktól, így a befektetési politika megalkotásakor is nagyobb szabadságot élvez, mely ügyfelei számára előre meghatározott kockázatvállalás mellett magasabb hozamot, alacsonyabb költségeket eredményez. Az aktív vagyonkezelési technika pedig egy szigorú kockázatkezelési módszerrel párosul elkerülendő a nagymértékű értékcsökkenést, konzerválva az elért hozamot.

Amennyiben érdekel a pénz világa, és szeretnél egy sikeres karriert, gyere el a bemutatkozó előadásunkra és ismerd meg a az előtted álló lehetőségeket!

Részvételi szándékodat a kerteszt@uni-miskolc.hu, vagy a gyorgy.havasi@g7capital.hu e-mail címek valamelyikén jelezd!

Időpont: 2012. február 17.
Helyszín: Miskolc, Kazinczy Ferenc u. 4/b.

„Kezedben a döntés!”