Hírek > Deloitte - Ösztöndíj Program

Deloitte - Ösztöndíj Program

2012. január 24., 23:29
Eddig már eljutottál. Most már ne állj meg!

Eddig már eljutottál.

Most már ne állj meg!

Ösztöndíj Program

Mit nyerhetsz az ösztöndíj programban való
részvétellel?

• Havonta folyósított ösztöndíj. *
  • Szakdolgozathoz felhasználható gyakorlati és elméleti tudásanyagot.
  • Biztos állás a diploma megszerzése után egy nemzetközi cégnél.
  • Tervezhető karrier; nemzetközi és szakmai kapcsolatszerzés.

*10 hónapon keresztül a tanulmányi szerződésben rögzített feltételeknek megfelelően

Pályázati feltételek:

• A könyvvizsgálati és az adótanácsadói munka iránt érdeklődés.
  • 2011 szeptemberében kezdett MSc képzésben aktív hallgatói jogviszony.
  • Magabiztos angol nyelvtudás és egy másik nyelv minimum középfokú ismerete.
  • Kiemelkedő tanulmányi eredmények.

A 2012. szeptemberi programban való részvételre 2012. február 2-ig várjuk a pályázatokat.

Jelentkezz hozzánk!

www.careers.deloitte.com oldalon a „Student” szekció alatt várjuk a pályázatokat az „Ösztöndíjprogram”-ként megjelölt pozícióra.

Kérjük, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzod, illetve angol nyelvű motivációs leveled, és jelöld meg, hogy melyik osztályra jelentkezel (a könyvvizsgálati vagy az adótanácsadói csapatba).

Keress minket a Facebook-on is!
www.facebook.com/DeloitteHungary

A Deloitte név az Egyesült Királyságban “company limited by guarantee” formában alapított Deloitte Touche Tohmatsu Limited társaságra és tagvállalatainak hálózatára utal, melyek mindegyike önálló, egymástól elkülönülő jogi személy. A Deloitte Touche Tohmatsu Limited és tagvállalatai jogi struktúrájának részletes bemutatását a következő link alatt találja: www.deloitte.hu/magunkrol.