Tanszékek

E-mail: stagnes@uni-miskolc.hu

Újra Szakmai Nap a Pénzügyi és Számviteli Intézetben

2017. március 7., 12:50

Magyarország 2017-ben immár harmadszor csatlakozik a European Money Week nemzetközi eseménysorozathoz, amelynek keretében március 6. és 10. között szerte az országban megrendezik a Pénz7 – a pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete programokat. A program célja a diákok ismereteinek, tudatosságának fejlesztése a pénzügyi és vállalkozási területeken.

A Pénz7 szektorok és intézmények közötti példaértékű együttműködésben valósul meg: az Emberi Erőforrás Minisztériuma szakmai irányítóként, a Magyar Bankszövetség, a Pénziránytű Alapítvány, a Nemzetgazdasági Minisztérium és a Junior Achievement Magyarország Alapítvány pedig a Pénz7 együttműködő szakmai partnereként dolgozik együtt a program sikeréért.

A rendezvény helyszíne a XXXVII. előadó (A/3-A/4. épület között).

Részletes program: ITT