Akkreditáció

Újabb összejövetelt tartott a Business Club

2021. január 23., 10:20
2021 január 20-án, szerdán, megtartotta szokásos heti angol nyelvű összejövetelét a Business Club. Vendégünk Mészáros Gyula Nemzetközi sakkmester volt, aki jelenleg Nagy Britanniában, Londonban dolgozik. A sportról, azon belül a sakkról, az azzal kapcsolatos üzleti vonatkozásokról tartott egy rövid előadást, valamint saját szakmai karrierjéről. Az összejövetelen részt vett néhány iráni hallgató, akik 2000 körüli élőpontszámmal rendelkeznek és jelenleg olyan magyar sakk klubot keresek, ahol játszani, fejlődni tudnának. Természetesen felajánlottuk Mészáros Gyulával a segítségünket ebben. Minden külföldi hallgató tájékoztattunk arról, hogy erre a Miskolci Egyetem stratégiai partnerénél, a DVTK-nál (www.dvtk.eu) van erre lehetőség Miskolcon.