Adminisztráció nyári nyitvatartása
2019. július 2., 09:50
A Pénzügyi és Számviteli Intézet adminisztrációjában (A4/219).
az alábbi időpontokban nincs ügyfélfogadás:
Július 04., 8-12., 19-26.
Augusztus 05-09., 21-23.
Pénzügyi és Számviteli Intézet –XIII. Szakmai Nap
2019. február 25., 09:20
Fintelligence Pénzügyi Kultúra Konferencia 2019
FINTELLIGENCE – Tudományos Pénzügyi Kultúra Körkép
2018. június 18., 14:45
Megjelent a "FINTELLIGENCE – Tudományos Pénzügyi Kultúra Körkép" c. tanulmánykötet, amely témáival intézetünk tavaszi XI. Szakmai Napjához (FINTELLIGENCE Pénzügyi Kultúra Konferencia 2018) kapcsolódik. A pénzügyi szektor kiemelkedő vezetői, a pénzügyi kultúra tudományterületének szakértői ezúttal írásban osztják meg tudásukat, mutatják be az aktuális trendeket, innovációkat.
Nagy érdeklődés a Pénzügyi és Számviteli Intézet jubileumi, X. Szakmai Napján
2017. november 29.
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karán 2017. november 28.-án a FINTELLIGENCE Pénzügyi Kultúra Központ és a Magyar Könyvvizsgálói Kamara Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szervezete közreműködésével komoly érdeklődés mellett került megrendezésre „Az adórendszer és a könyvvizsgálat aktuális kérdései” címmel Pénzügyi és Számviteli Intézet jubileumi, X. Szakmai Napja.
X. Szakmai nap
2017. november 23., 11:15
Sok szeretettel várjuk hallgatóinkat a Pénzügyi és Számviteli Intézet 10. szakmai napjára.
MNB vendégelőadás Karunkon
2017. október 1., 21:45
"Befektetőkkel szembeni visszaélések- Piaci devianciák felismerése és az ellenük folytatott küzdelem" címmel tart előadást Kauker Gergely Osztályvezető Úr, az MNB tőkepiaci operatív vizsgálati osztályáról.
Időpont: 2017. október 4. 8.00
Helyszín: III.ea
Újra Szakmai Nap a Pénzügyi és Számviteli Intézetben
2017. március 7., 12:50
Nagy érdeklődés a Pénzügyi és Számviteli Intézet VIII. Szakmai napján
2016. december 20., 14:10
2016. december 1-jén „Az adórendszer és a könyvvizsgálat aktuális kérdései” címmel rendezte meg VIII. Szakmai Napját a Pénzügyi és Számviteli Intézet, a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karának meghívott oktatói, a Magyar Könyvvizsgálói Kamara tagjai, az intézettel kapcsolatban álló gazdálkodó szervezetek képviselői, hitelintézeti szakmai partnerek és a pénzügy-számvitel szakos FOK, BSC és számvitel szakos MSC hallgatók részvételével.
Meghívó a Pénzügyi és Számviteli Intézet Szakmai napjára
2016. november 22., 13:20
Ebben az évben nyolcadik alkalommal kerül sor a Pénzügyi és Számviteli Intézet Szakmai Napjára „Az adórendszer és a könyvvizsgálat aktuális kérdései” címmel.
Meghívó - „Új gondolkodásmód a közgazdasági és pénzügyi rendszer fejlesztésében, az oktatási rendszer korszerűsítésében”
2016. szeptember 28., 13:20
A Gazdálkodási és Tudományos Társaságok Szövetsége (GTTSZ) és
a Miskolci Egyetem meghívja a Kar hallgatóit a „Hogyan tovább Magyarország az Európai Unióban, a globális világban?” című előadás- és vitasorozat SZÁZHUSZONHARMADIK konferenciájára, melynek témája „Új gondolkodásmód a közgazdasági és pénzügyi rendszer fejlesztésében, az oktatási rendszer korszerűsítésében”
Susánszky János Esettanulmány verseny ME-GTK hallgatóknak - Idén először „Belső verseny” is
2016. szeptember 13., 13:50
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara 2016. szeptemberében hatodik alkalommal rendezi meg a Susánszky János Esettanulmány versenyt, melyben egy valós vállalat valós üzleti problémájára kell megoldást adnia a résztvevő négy fős csapatoknak. Az elmúlt években a Kar csapata öt másik meghívott intézmény hallgatóival mérhette össze tudását.
Prof. Dr. Besenyei Lajos Statisztikai és Jövőkutatási Tudományos Bizottságban betöltött új feladata
2016. május 13., 02:45
Lovász László, az MTA elnöke, március 30-án, szerdán, az MTA Dísztermében adta át a most megválasztott nem akadémikus Közgyűlési Képviselők megbízó levelét.
Gyakornoki pozíció Corporate Banking területre
2016. február 29., 08:45
Hallgatóink figyelmébe ajánljuk az alábbi felhívást
Pályázati felhívás tanulmány írására felsőoktatási intézmények hallgatói számára
2016. február 18., 08:10
Tényeken és szakirodalmi elemzéseken alapuló tanulmány készítésére hívja fel a Nemzetgazdasági Minisztérium a hallgatókat.
NAV ügyfélszolgálat az ÜIM Taniroda szervezésében
2016. február 15.
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal a kihelyezett ügyfélszolgálat keretében ismét az egyetem oktatói, dolgozói, illetve hallgatói rendelkezésére áll, hogy az érdeklődők az adóval, adózással kapcsolatos kérdéseiket feltegyék.
A Jabil Circuit Kft. Pénzügyi Gyakornoki programja- meghosszabbítva március 31-ig
2016. február 11., 11:10
Szakirányos hallgatóink figyelmébe ajánljuk a Jabil Circuit Kft. gyakornoki programját.
Jelentkezési határidő: 2016.03.31.
Hallgatóink győzelmével zárult a XIV. Országos Pénzügyi Esettanulmányi Verseny!
2016. február 8., 16:10
A Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Közgazdász Szakkollégiuma és Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kara 2003 óta minden év februárjában megrendezi az ország egyik legnagyobb esetmegoldó versenyét.
"Mennyit ér a diplomád? Hányan olvassák a diplomamunkád?" Szakdolgozó hallgatóink figyelmébe
2016. január 28., 09:40
Vegyél részt a IV. Clementine Diplomakupán, és nyerj értékes díjakat! Végezz összetett, komplex adatelemzést gyakorlati témákon, és mutasd meg nekünk! Ha az alábbi képzések bármelyikén tanulsz, és úgy gondolod, szívesen megmérettetnél az üzleti elemző szféra képviselői előtt is, jelentkezz!
Kedves leendő hallgatóink, felvételizők
2016. január 22., 07:45
Még három hétig lehet jelentkezni a szeptemberben induló alap-, osztatlan mester- és mesterképzésekre, valamint a felsőoktatási szakképzésekre. Három helyet díjmentesen lehet megjelölni és összesen hat helyre lehet kérelmet beadni.
Dr. Pál Tibor – A Könyvvizsgálói Kamara elnöke
2016. január 6., 11:25
A Magyar Könyvvizsgálói Kamara 2015 decemberében Dr. Pál Tibort – az Üzleti Információgazdálkodási és Módszertani Intézet Igazgatóját – a Kamara elnökévé választotta öt évre.