Álláshirdetések

Munkavédelmi Gyakornok - MinD-Diák

2012-11-19 | 50acfa4f619e6

A Mind-Diák Szövetkezet Miskolcon nagy múlttal rendelkező, élelmiszeripari tevékenységgel foglalkozó cég részére várjuk NAPPALI tagozatos mérnöki végzettséggel (minőségbiztosítás) rendelkező hallgatók jelentkezését gyakornoki pozíció betöltésére. A munkavégzés helye: Miskolc, betanulás helyszín: Szerencs. Munkaideje: előreláthatólag egyéves intervallumban hétfőtől-péntekig 8:00-16:00 között.

Elvárások a jelöltekkel szemben:

- NAPPALI tagozatos jogviszony

- BSC vagy MSC műszaki földtudományi, anyag, illetve gépész-, vegyészmérnöki karon folyó tanulmányok

 -AKTÍV státusz

- Folyékony angol nyelvtudás

- MS Office számítógépes ismeretek

- Jó kommunikációs és szervező képességek

- Precíz munkavégzés

A gyakornok jelölt leendő feladatai:

Számítógépes adatok rögzítése munkavédelmi beszélgetések, baleseti valamint minőségbiztosítási jelentések alapján

Veszélye anyagok biztosítási adatlapjának karbantartása, frissítése

Munkavédelmi oktatások szervezése, megtartása

Munkavédelmi auditok vezetése

Munkakezdés: azonnal

A jelentkezéseket 2012.11.21. 10 óráig várjuk a miskolc@minddiak.hu email-címre fényképes szakmai önéletrajzzal kiegészítve. Érdeklődni a pozícióval kapcsolatban hétfőtől péntekig 11:00-15:00 között a 06-46/509-687 telefonszámon lehet.