Együttműködési megállapodás a Miskolci Egyetemmel
A pénzügyi, közgazdasági képzést segítő együttműködési megállapodást kötött az Országos Betétbiztosítási Alap (OBA), valamint a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara. A megállapodás alapján az OBA szakértői bekapcsolódnak a Gazdaságtudományi Kar alap és mester szintű pénzügyi, közgazdasági, valamint nemzetközi gazdálkodási képzésébe, az egyetem szakkollégiumi tehetséggondozásába, valamint a PhD hallgatókkal kapcsolatos konzultációkba.
Álláslehetőség a Központi Statisztikai Hivatalnál
A KSH Lakossági Szolgáltatások Adatgyűjtési Főosztálya teljes munkaidős állást hirdet statisztikusi munkakörben Miskolcon
Duális Képzési Információs Nyílt Nap 2018.04.20.
A Gazdaságtudományi Kar április 20-án várja a DUÁLIS KÉPZÉS iránt érdeklődő leendő hallgatóit, az immár negyedik alkalommal megrendezésre kerülő Duális Képzési Információs Nyílt Napon.
A Magyar Nemzeti Bank ötletpályázata a pénzügyi kultúra és pénzügyi tudatosság érdekében
A Magyar Nemzeti Bank és a Miskolci Egyetem idén is meghirdeti közös ötletpályázatát a pénzügyi kultúra és a pénzügyi tudatosság fejlesztés érdekében.
Nagy érdeklődés a Pénzügyi és Számviteli Intézet jubileumi, X. Szakmai Napján
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karán 2017. november 28.-án a FINTELLIGENCE Pénzügyi Kultúra Központ és a Magyar Könyvvizsgálói Kamara Borsod-Abaúj-Zemplén megyei szervezete közreműködésével komoly érdeklődés mellett került megrendezésre „Az adórendszer és a könyvvizsgálat aktuális kérdései” címmel Pénzügyi és Számviteli Intézet jubileumi, X. Szakmai Napja.
Sikeres SAP nyári egyetem 2017-ben is
2017-ben is sikeresen zárult a Karunk által immár több éve megrendezett SAP nyári egyetem.
Társadalmi innováció és felelősségvállalás – T-Modell Junior
Záróeseményéhez közeledik a Gazdaságtudományi Kar és a Bölcsésztudományi Kar szakmai projektje, a T-Modell Junior projekt. A közös szakmai tevékenység az egyéni társadalmi felelősségvállalást támogató kompetenciák és hálózati kapcsolatok erősítése révén hívja fel a figyelmet a társadalmi innováció fontosságára.
A Gazdaságtudományi Kar oktatói Grúziában jártak az ERASMUS+ program keretében
Karunk három oktatója Horváth Dóra, Kuttor Dániel és Péter Zsolt május utolsó hetében az ERASMUS+ program keretében látogatást tett az Ivane Javakhishvili Állami Egyetemen Tbilisziben, Grúziában.
Duális képzési Információs Nyílt Nap
A duális képzéssel kapcsolatos kérdések megválaszolására és a felvételi eljárás részleteivel kapcsolatos útbaigazítás céljából 2016. április 20-án 14 órától a XXXII. előadóban Duális képzési Információs Nyílt Napot szervezünk.
Újra Szakmai Nap a Pénzügyi és Számviteli Intézetben
ADÓ 1%
KÖZGAZDASÁGI KUTATÁS ÉS OKTATÁS FEJLESZTÉSÉÉRT ALAPÍTVÁNY A MISKOLCI EGYETEMEN
Adószám: 18424854-1-05
Figyelem! Névváltozás!
A logisztikai menedzsment mesterképzés 2017/18. tanév őszi félévétől ellátásilánc-menedzsment néven kerül meghirdetésre
Munkalehetőség a pénzintézeti szektorban
Pénzintézeti szektorban tevékenykedő zártkörűen működő részvénytársaság elkötelezett munkatársat keres adatelemzési munkatárs munkakörbe
Nagy érdeklődés a Pénzügyi és Számviteli Intézet VIII. Szakmai napján
2016. december 1-jén „Az adórendszer és a könyvvizsgálat aktuális kérdései” címmel rendezte meg VIII. Szakmai Napját a Pénzügyi és Számviteli Intézet, a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Karának meghívott oktatói, a Magyar Könyvvizsgálói Kamara tagjai, az intézettel kapcsolatban álló gazdálkodó szervezetek képviselői, hitelintézeti szakmai partnerek és a pénzügy-számvitel szakos FOK, BSC és számvitel szakos MSC hallgatók részvételével.
Fintech Start-Up Data Scientist gyakornokot keres
Talpraesett, fiatal, egyetemista gyakornokok jelentkezését várjuk, akiket motivál egy új online cég indulásában való részvétel.
GAZDÁSZ SZAKMAI ÉS TUDOMÁNYOS NAPOK 2016
A Gazdaságtudományi Kar 2016 november 16-17-én rendezi meg a hallgatók és oktatók részére szóló szakmai rendezvényét.
Pályázati felhívás hallgatóknak
A Miskolci Egyetem társadalomtudományi képzést adó karai közös programjának megvalósításához keressük azokat a tehetséges hallgatókat, akik valami többre vágynak:

- fontosnak tartják az értelmiségi létre, a közösség szolgálatára való felkészülést,

- szeretnének már egyetemi éveik alatt közvetlenül bekapcsolódni a hátrányos helyzetű térségek és csoportok segítésébe, de

- nem vetik meg a jó társaságot, a kirándulást sem
Susánszky János Esettanulmány verseny ME-GTK hallgatóknak - Idén először „Belső verseny” is
A Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kara 2016. szeptemberében hatodik alkalommal rendezi meg a Susánszky János Esettanulmány versenyt, melyben egy valós vállalat valós üzleti problémájára kell megoldást adnia a résztvevő négy fős csapatoknak. Az elmúlt években a Kar csapata öt másik meghívott intézmény hallgatóival mérhette össze tudását.
Sikeres SAP nyári egyetem
A Gazdaságtudományi Kar 2016-ban is sikeres nyári egyetemet szervezett hallgatói részére.
CONNEXIO évfolyam-találkozó, a regisztráció megkezdődött
Karunk idén szeptember 10-én, szombaton rendezi meg az 5, 10, 15 és 20 éve végzett hallgatói számára a jubileumi találkozót. Minden ünneplő érdeklődőt sok szeretettel hívunk és várunk!