Nemzetközi versenyen is az élmezőnyben!

2015. november 14., 20:35
Az Amber Road elnevezésű angol nyelven megtartott esettanulmányi versenyen Karunk csapata az első helyen végzett!

2015. november 3-5-ig került először megrendezésre az Amber Road International Compatition a Nyugat-magyarországi Egyetem Gazdaságtudományi Karának szervezésében, melyre Egyetemünk is meghívást kapott másik 5 egyetemmel együtt.

A résztvevő csapatok a következő országokból érkeztek

• Csehország
  • Lengyelország
  • Szerbia
  • Szlovákia
  • Magyarország (Sopron és Miskolc)

A teljes mértékben angol nyelvű, kihívásokkal teli versenyen a hallgatókra 3 különböző megmérettetés várt logisztika, nemzetközi szállítmányozás és nemzetközi üzlet témakörökben

Karunk csapatának tagjai:

• Balázs Bence – Logisztikai menedzsment mesterszak
  • Danás Edina – Logisztikai menedzsment mesterszak
  • Kojsza Gréta - Nemzetközi Gazdálkodás alapképzési szak
  • Timkó Boglárka – Logisztikai menedzsment mesterszak

Az eredmény azért is kiemelkedő, mert Karunk hallgatóinak ez volt az első lehetősége, hogy egy teljes mértékben angol nyelvű esettanulmányi versenyen mérjék össze tudásukat.

Gratulálunk a csapatnak!

Hallgatóink beszámolója itt olvasható.

Süveges Gábor