OPEV2015 - változatlanul a legjobbak között

2015. február 13., 13:15
2015. február 6-8-ig rendezte meg a Széchenyi István Egyetem Kautz Gyula Közgazdász Szakkollégiuma és Kautz Gyula Gazdaságtudományi Kara a XIII. Országos Pénzügyi Esettanulmányi Versenyt.

Ebben az évben a NEMAK Győr Kft. esetében kellett javaslatokat kidolgozni. A 14 versenyző csapatnak eredmény (ár- volumen- és összetételhatás) és költségelemzést (volumen-, gazdasági tényezők- és árfolyamhatás) kellett végrehajtani,  ill. javaslatot kellett tenni arra vonatkozólan, hogyan állítható meg az eredmény csökkenése a jövőben.

Örömünkre szolgál, hogy Karunk csapata a szakemberekből álló zsűri értékelése alapján III. helyezést ért el:

Sorrend:

1. Budapesti Corvinus Egyetem
  2. Babes-Bolyai Tudományegyetem
  3. Miskolci Egyetem

Ebben az évben azonban az esetet adó cég is felállított egy sorrendet, melyet különdíjakkal is jutalmazott.  A NEMAK Győr Kft. értékelése szerint Karunk csapata I. helyezést ér el:

1. Miskolci Egyetem
  2. Babes-Bolyai Tudományegyetem
  3. Szent István Egyetem

Karunk csapatának tagjai

Seres Máté - Pénzügy-számvitel BA

Opravel Konrád - Gazdálkodás és menedzsment BA

Fodor Kitti - Számvitel MA

Gergely Zita - Számvitel MA

Gratulálnk Karunk Hallgatóinak!

Az általuk készített beszámoló elérhető ezen a linken.