Tudományos Diákköri Konferencia

Esemény kezdete:2014. november 18.
Esemény vége:2014. november 19.
Esemény helyszíne:Miskolci Egyetem
2014. november 18-án és 19-én rendezzük Karunkon a Tudományos Diákköri Konferenciát.

A Miskolci Egyetem az eddigi évek hagyományainak megfelelően idén is megrendezi a kari TDK szekciókat. A Gazdaságtudományi Karon hallgatóink 39 dolgozattal jelentkeztek, előadásaikat 5 szekcióban fogják megtartani.

A TDK szekciók a karon 2014. november 18-án és 19-én kerülnek megrendezésre, a szekció ülések nyitottak, az érdeklődőket szívesen látjuk.

Részletes programfüzet...

A díjátadó ünnepséget 2014. november 25. (kedd) 15:00-kor tartjuk a II. előadóban, melyre sok szeretettel várjuk érdeklődő kollégáinkat és hallgatóinkat.

Hallgatóinknak sok sikert kívánunk az előadásokhoz!