V. Gazdász Szakmai és Tudományos Napok

2014. november 6., 14:20
Közgazdászként minél sikeresebben szeretnél elhelyezkedni? Kíváncsi vagy, hogy ehhez mire van szükséged? A diploma megszerzése után már késő! Most kell szembesülni a kihívásokkal, hogy még időben sikeresen felkészülj az elvárásokra!

Az V. Közgazdász Szakmai és Tudományos Napokon a közgazdászokat foglalkoztató legfontosabb szektorok képviselőivel lesz lehetőséged személyesen találkozni. Első kézből, szórakozva juthatsz a jövődet nagyban befolyásoló és meghatározó információkhoz! Tanáraiddal közösen alakíthatod a munkaerőpiac elvárásainak még inkább megfelelővé saját képzésedet!

Természetesen a Miskolci Egyetem Gazdaságtudományi Kar saját hallgatóin és oktatóin kívül várjuk az érdeklődő középiskolásokat, középiskolai tanárokat, a régió kisebb és nagyobb vállalkozásainak képviselőit.

A részletes program ide kattintva érhető el.