PhD jelentkezés, 2014

2014. május 4., 16:15
Május 12-én lejár a 2014-es PhD jelentkezés határideje.

Május 12-én lejár a 2014-es PhD jelentkezés határideje. Doktorandusznak az jelentkezhet, aki legalább jó minősítésű mesterdiplomával rendelkezik, vagy idén júniusban szerzi azt meg, és legalább középfokú nyelvvizsgával is bír. A részletes felhívás letölthető az egyetem honapjáról a http://www.uni-miskolc.hu/public/index.php?page_id=82 címen.

A Gazdaságelméleti Intézetben meghirdett doktori témák, amikre jelentkezni lehet, az alábbiak:

• Modern közgazdaságtani iskolák elméleti és módszertani kérdései (Prof. Nagy Aladár)
  • Közgazdaságtani elmélet, rendszerszemlélet és kvantitatív elemzés (Dr. Karajz Sándor)
  • Az intézményi tényezők makrogazdasági teljesítményre gyakorolt hatásának modellezése és számszerűsítése (Dr. Bartha Zoltán)